Vaka: 27,688

İyileşen: 27,949

Vefat: 231

Vaka: 27,688

İyileşen: 27,949

Vefat: 231

8.6668
10.1685
11.85

...
Spor

Öztürk kardeşler, Trabzonsporlu futbolcularla bir arada!

Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, Öztürk ün yanı sıra bronz madalya elde eden kardeşi Ali Öztürk ve Nesim Turan, paralimpik sporcu Süleyman Vural ve antrenörleri Burak Ulusoy, Trabzonspor un antrenmanını ziyaret etti.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, Öztürk'ün yanı sıra bronz madalya elde eden kardeşi Ali Öztürk ve Nesim Turan, paralimpik sporcu Süleyman Vural ve antrenörleri Burak Ulusoy, Trabzonspor'un antrenmanını ziyaret etti. Kulübün amatör branşlardan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Hayırlıoğlu'nun da yer aldığı ziyarette, paralimpik sporcular, teknik direktör Abdullah Avcı ve futbolcularla sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Öztürk, Trabzonspor'un maçlarını Tokyo'dayken de takip ettiğini belirterek, "Olimpiyatlarda Tokyo saatiyle gece 02.30'da maçlarımızı izledim. Ertesi gün maçım vardı. Hocalarım gelip bana dinlenmen lazım. Ben de onlara hocam Trabzonspor un maçı var, izlemem lazım. Giresunspor maçını izledim, çok güzeldi. Lige iyi başladık, inşallah bu hafta da galibiyet alacağız." dedi. Teknik direktör Avcı ise 2020 Tokyo Paralimpik Oyunlarında altın madalya kazanan Abdullah Öztürk başta olmak üzere tüm oyuncuları tebrik ederek, başarı dileklerini iletti. Ziyarette Trabzonsporlu futbolcular, paralimpik sporculara forma hediye etti.